LEEK – De eindexamens van schooljaar 2016-2017 zitten er op. Afgelopen weken hebben vele scholieren in spanning gewacht of ze het examen goed afgerond hebben en daarmee hun diploma behaald hebben. In Leek zijn de onderstaande leerlingen van de RSG de Borgen geslaagd en mochten zij de vlag uithangen.

Vestiging: Lindenborg
HAVO
Daan Aalders, Leek;
Yasmin Abdulahi Abdulkadir, Nietap;
Maiko Adema, Boerakker;
Olivia Aeneae Venema, Roden;
Bram Bakker, Sebaldeburen;
Maureen Bakker, Tolbert;
Isa Bartol, Leek;
Jamila Benchellal, Leek;
Esmee Berends, Roden;
Daniek Beuving, Zevenhuizen GN;
Ries Bezemer, Opende;
Jurgen de Boer, Niebert;
Melany de Boer, Leek;
Sander de Boer, Grootegast;
Demi Boersema, Peize;
Yvonne Boersma, Leek;
Nikki Böhmer, Grootegast;
Manon Bolhuis, Leek;
Remme Bolt, Roden;
Elina Boonstra, Marum;
Willeke de Boorder, Tolbert;
Zoë van den Bossche, Roden;
Irene Brouwer, Tolbert;
Britt van Dijken, Roden;
Léonie Drent, Nietap;
Michael Emmelkamp, Roden;
Ezgi Ersan, Leek;
Lianne van Esch, Zevenhuizen GN;
Kim Geersing, Leek;
Hidde Geerts, Leek;
Masieh Ghafoer, Leek;
Gerwen Grashuis, Leek;
Marjolein de Haan, Leek;
Ewoud Hamersma, Grootegast;
Tobias Hendriksen, Een;
Deborah Hoeksema, Midwolde;
Nathan Hoeksema, Midwolde;
Rik Hoeksema, Leek;
Lisanne Hughan, Roden;
Martijn Huisman, Roden;
Sieger Huistra, Peize;
Angela Huizinga, Boerakker;
Kevin Huizinga, Leek;
Yvonne Hummel, Roden;
Emiel Hut, Een;
Eva Jakobs, Marum;
Rik Jansen, Leek;
Jildou de Jong, Leek;
Dennis van der Kaap, Leek;
Marijke van der Kaap, Niebert;
Emke Kalverda, Tolbert;
Mike Kersten, Een;
Julian Kok, Roden;
Renate Kok, Marum;
Esther Koonstra, Leek;
Ilse Kraakman, Zevenhuizen GN;
Franklin Kreleger, Tolbert;
Fleur Krist, Foxwolde;
Jelmer Kuipers, Tolbert;
Shardee Labordus, Nieuw-Roden;
Nienke van Lacum, Roden;
Melissa van der Lei, Tolbert;
Thao Le, Leek;
Kirsten Lieuwes, Marum;
Fleur Meijer, Roden;
Sabine Mellema, Zevenhuizen GN;
Marijn Mijland, Roden;
Sharon Mulder, Niekerk Grootegast;
Lennard Nanninga, Hoornsterzwaag;
Lisa Ooiman, Nieuw-Roden;
Mathieu Paulides, Zevenhuizen GN;
Melissa Philips, Tolbert;
Ilse Ploegh, Kornhorn;
Kyra van der Ploeg, Marum;
Rogier van der Ploeg, Marum;
Danique Postma, Roden;
Michel Rieskes, Zevenhuizen GN;
Anna Robot, Roden;
Daniëlle Sap, Leek;
Veerle Schilder, Leek;
Dorien Schokker, Leek;
Anna Siepel, Niekerk Grootegast;
Anne Sinclair, Roden;
Linda Sinninghe, Leek;
William Sinninghe, Leek;
Leonie Smit, Zevenhuizen GN;
Jarno Snip, Marum;
Ilse Sonnema, Leek;
Marleen Spaan, Tolbert;
Desiree Steenbergen, Nuis;
Sanny Stoit, Oldekerk;
Annerens Storteboom, Doezum;
Jarno Tuinstra, Grootegast;
Lotte Uil, Leek;
Sanne Uil, Leek;
Lucas Vanca, Leek;
Chris van der Veen, Groningen;
Matthijs Veening, Roden;
Rudy van der Veen, Sebaldeburen;
Vera van der Veen, Nieuw-Roden;
Nicole Veldkamp, Roden;
Romee Venekamp, Roden;
Irene Versteegh, Roden;
Marije Vos, Leek;
Joy de Vries, Leek;
Larissa de Vries, Leek;
Yoran de Vries, Tolbert;
Myrthe Weites, Roden;
Floor Westerlaan, Leek;
Alex Wielsma, Leek;
Joyce Wiersum, Roden;
Ron de Wit, Oldekerk;
Mariska Wolters, Roden;
Esmé Wolthuis, Grootegast;
Corina van Zanten, Leek;
Lisette Zuidema, Boerakker;
Dorien Zwama, De Wilp GN;

VWO
Madelon Arnold, Roden;
Marylén Arriola, Tolbert;
Stefan Bakker, Leek;
Ilse Barf, Leek;
Melissa Battjes, Roden;
Daniël Bijsterveld, Tolbert;
Romuald Blink, Niebert;
Rowan Bos, Doezum;
Miranda van den Brink, Kornhorn;
Casper Colenbrander, Roden;
Jurjan van Esch, Zevenhuizen GN;
Mariëtte van Es, Roden;
Nicky Fokkema, Zevenhuizen GN;
Denise Garlich, Roden;
Steven de Groot, Leek;
Yasmin de Groot, Nietap;
Jeroen de Haan, Leek;
Sanne Haumersen, Tolbert;
Annemarie Herbschleb, Tolbert;
Annemiek van ‘t Hof, Leek;
Marvin Huisman, Leek;
Esmee Hummel, Tolbert;
Florine Julius, Leek;
Gido Kalfsbeek, Roden;
Pascal van Kammen, Leek;
Danni Koelma, Leek;
Jennifer Koning, Roden;
Matthijs Leistra, Tolbert;
Gijs Lenting, Nietap;
Daan Marinus, Tolbert;
Edith Marinus, Nuis;
Thom Meeuwes, Roden;
Linda Meijering, Roden;
Sjoerd Mekkes, Marum;
Quinty Mooij, Tolbert;
Dagmar Mulder, Nietap;
Marnix Mulder, Roden;
Rogier Muller, Tolbert;
Lennard Polling, Nieuw-Roden;
Annemiek Rozema, Leek;
Lisa de Ruiter, Niebert;
Jurre van der Schaaf, Leek;
Iris Schuch, Leek;
Yoram Sennekool, Oldekerk;
Maarten Siepel, Niekerk Grootegast;
Anniek Sikkema, Niebert;
Rudi Smits, Nietap;
Femke Tekstra, Tolbert;
Evelien Tepper, Roden;
Marije Top, Peize;
Haye Tuithof, Leek;
Wessel van der Veen, Roden;
Nuala Vlogman, Tolbert;
Pim Wellinghoff, Leek;
Ruben Wiersinga, Roden;
Iris de With, Leek;

Vestiging: Nijeborg
BBL

Rikjan Bathoorn, Peize;
Tom van Bergen, Roden;
Collin Blom, Zevenhuizen GN;
Dieneke Boomsma, Noordwijk GN;
Roy Boonstra, Zevenhuizen GN;
Jasper Bril, Roden;
Rianne Dalmolen, Noordwijk GN;
Tolga Demir, Leek;
Lars Drenth, Leek;
Mick Driest, Marum;
Dylan Frankes, Leek;
Mathilde Hoogland, Roden;
Ayoub Husein Mursal, Leek;
Rik Jelsma, Zevenhuizen GN;
Kéisha Kailola, Marum;
Stefano Kajuiter, Leek;
Wouter Kalfsbeek, Roden;
Tessa Kaper, Marum;
Jan Kloosterman, Leek;
Rick Koolhof, Tolbert;
Paulus Matualatupauw, Marum;
Sylvano Oosting, Leek;
Mats Pomp, Leek;
Jacco – Jan Pops, Leek;
Anouk Postma, Tolbert;
Rebecca Renses, Roden;
Mehrdad Rezai, Tolbert;
Malene Rijpma, Roden;
Martijn Roijenga, Leek;
Joop Schulte-Mönting, Marum;
Gerben Taaijke, Tolbert;
Sam Talens, Roden;
Danique Trip, Roden;
Bjorn Vogel, Tolbert;
Lindsey Wagt, Roden;
Jeroen Wildschut, Nuis;
Nienke Zigterman, Roden;

KBL
Patrick Aalders, Nieuw-Roden;
Bjorn Barkmeijer, Noordwijk GN;
Sven Bernardus, Roden;
Daniël Beuving, Leek;
Bryan Blaauw, Tolbert;
Tom Degen, Leek;
Tim Dopstra, Leek;
Hedla Eizinga, Roden;
Samir Glorie, Leek;
Kim Gritter, Roden;
Simone Hilbrants, Tolbert;
Evelyne Hoekstra, Marum;
Rosa Hofman, Roden;
David Hoogesteger, Marum;
Chayenne Jansen, Roden;
Bryan Jonkman, Roden;
Tamara Kloosterman, Roderesch;
Bas Kramer, Zevenhuizen GN;
Nick van Loo, Oostwold gem Leek;
Hidde Marinus, Marum;
Roos de Meijer, Roden;
Damian van der Molen, Leek;
Amber Mulder, Peize;
Rick Oosting, Oostwold gem Leek;
Amber Ophuis, Tolbert;
Emma Postma, Roden;
Petra van Rijszen, Marum;
Colin van Roggen, Roden;
Sanne Roorda, Leek;
Joris Schaap, Roden;
Britt van Setten, Nuis;
Bernice Storteboom, Roden;
Yvette Timmer, Roden;
Stijn Veenstra, Zevenhuizen GN;
Nienke Visser, Roden;
Dylan Vos, Leek;
Elsa de Vries, Tolbert;
Rosanne Weites, Tolbert;
Roos Wekema, Leek;
Eddy Westerhof, Leek;
Dennis van Wijk, Norg;
Manon van Wilgen, Roden;
Tom Wiltjer, Groningen;
Naomi Zeef, Enumatil;

TL
Valerie Basstra, Peize;
Rutger van der Berg, Tolbert;
Kyra Blom, Leek;
Daniëlle Bolt, Leek;
Julia Bos, Boerakker gem Leek;
Bryan Bosman, Boerakker gem Leek;
Laureen Brink, Leek;
Rowan Bruinsma, Roden;
Esmée Coenradij, Leek;
Iris Dijkhuis, Tolbert;
Lianne Eijkelenboom, Tolbert;
Yorian Eisses, Leek;
Badria Elzain, Steenbergen;
Floor Flonk, Leek;
Zamir Hamidi, Leek;
Jelte Haumersen, Tolbert;
Kevin Heijnen, Marum;
Maik Henssen, Roden;
Kevin van Herpen, Tolbert;
Thijs Hoevenaars, Leek;
Mark Holt, Leek;
Marieke van Hoogen, Niebert;
Thijs Hoven, Steenbergen;
Amber Huizing, Niekerk Grootegast;
Kirsten de Jager, Nuis;
Lena Jansen, Tolbert;
Willem van der Kaap, Niebert;
Ylona van der Kaap, Marum;
Daan Kamminga, Leek;
Jurgen Kant, Leek;
Nathalie Klaver, Leek;
Judith Korblet, Leek;
Robin van Leeuwen, Leek;
Florien van der Linden, Leek;
Edwin Louwes, Roden;
Amber Luth, Leek;
Elise Mellema, Oostwold gem Leek;
Steinar Miedema, Leek;
Maureen Nijhof, Leek;
Melisa Ogec, Leek;
Demian Ottema, Marum;
Niels Palmen, Enumatil;
David Poel, Leek;
Jasper Schothorst, Roden;
Sven Schuitemaker, Tolbert;
Maarten Siereveld, Roden;
Wendy Sikkema, Tolbert;
Niels Slob, Roderesch;
Noa Struik, Oostwold gem Leek;
Lieuwe Stuij, Roden;
Pawel Szweda, Leek;
Jens Thalau, Leek;
Bastiaan Uilkema, Leek;
Alycia Veenstra, Marum;
Danny van der Veer, Nieuw-Roden;
Kimberly Venema, Nuis;
Kim Verbree, Leek;
Sjerline Vogelzang, Boerakker gem Leek;
Manon de Vries, Oostwold gem Leek;
Shania de Vries, Nietap;
Diony Walker, Nuis;
Elena Warners, Marum;
Patrick Wiersma, Tolbert;
Sander Wierstra, Roden;
Harm Winter, Leek;
Viënne de With, Tolbert;

 


 
Delen