
Leek – Voetbalvereniging VEV’67 viert een mijlpaal! Op zaterdag 13 september wordt het gloednieuwe kunstgrasveld officieel geopend door wethouder Bert Nederveen. Voor jong en oud is er een feestelijk en sportief programma samengesteld, waarbij iedereen van harte welkom is.
Een gevarieerd programma
De dag start om 10.00 uur met een presentatie door oud-FC Groningen voetballers Gibril Sankoh en Martin Drent in de kantine. Aansluitend verzorgen zij om 11.00 uur een clinic op het nieuwe veld. Om 11.40 uur verricht wethouder Bert Nederveen de officiële opening van het kunstgrasveld. Daarna trappen de vrouwen van VEV’67 1 af tegen SV Bedum Vrouwen 1 op de nieuwe grasmat. De dag wordt feestelijk afgesloten met een verloting om 12.45 uur.
Lees ook: Aanleg tweede kunstgrasveld bij VEV’67 in volle gang
Meer dan voetbal
Naast het sportieve programma is er volop gezelligheid op en rond het sportpark. Er is muziek, lekkers voor de kinderen en natuurlijk zijn er hamburgers en friet verkrijgbaar. Ook loopt onze clubmascotte rond – bezoekers mogen meedenken over de naam, waarbij de leukste inzending een prijs wint!
Praktische informatie
- Datum: zaterdag 13 september 2025
- Locatie: Sportpark Oostindie, Leek
- Aanvang programma: 10.00 uur
VEV’67 is een bloeiende voetbalvereniging in Leek met een sterke binding met de gemeenschap. Het nieuwe kunstgrasveld betekent een belangrijke stap in de toekomst van de club.