Gebakkraam in centrum Leek doelwit van vandalisme: getuigen gezocht

Leek – In het centrum van Leek is een gebakkraam doelwit geworden van vandalisme. Bij de kraam is schade ontdekt aan de klep en zijn restanten van glazen flesjes gevonden op de grond.

Ter plaatse heeft de politie het verhaal aangehoord van de eigenaar en er is aangifte gedaan. Ook zijn er camerabeelden veiliggesteld die in de komende tijd zullen worden bekeken. In een bericht op de Facebook-pagina van de gebakkraam is te lezen dat er flessen van het merk Sourcy tegen de klep van de kraam zijn gegooid.

Een kapotte fles op de grond voor de gebakkraam | Eigen foto

De betrokken partij geeft degene die hiervoor verantwoordelijk is tot woensdag 19 november 2025 de tijd om het incident samen op te lossen.

Getuigen gezocht
Er wordt gezocht naar mensen die in de nacht van zaterdag 15 op zondag 16 november iets hebben gezien of gehoord in het centrum van Leek dat met dit incident te maken kan hebben. Wie iets heeft opgemerkt, wordt verzocht contact op te nemen met de Groninger Gebakkraam Daniel en Mandy.

   
Back to top button