Auto belandt in de bosjes naast A7

LEEK – Bij een éénzijdig ongeval op de A7 bij Leek is vanmorgen vroeg een automobilist met zijn auto van de weg geraakt en in de bosjes naast de A7 tot stilstand gekomen.

Het ongeval gebeurde vanmorgen rond 6:40 in de rijrichting naar Drachten. Door nog onbekende oorzaak raakte de bestuurder met zijn auto van de weg en kwam uiteindelijk tegen een boom, in de bosjes naast de weg tot stilstand. De man kon met hulp van het personeel van een ambulance uit zijn auto komen. Daardoor hoefde de gealarmeerde brandweer niet meer ter plaatse te komen.

De man is ter plaatse door ambulancepersoneel behandeld, en daarna met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. Mogelijk heeft de bestuurder te veel gedronken.

Foto’s: Romke Notenbomer/112Marum.nl & De Vries Media

   
Back to top button