Nieuwjaarsreceptie van honk- en softbalclub Knights uit Leek

LEEK – Vrijdag 9 januari werd de nieuwjaarsreceptie van honk- en softbalclub Knights uit Leek gehouden. Het was een gedenkwaardige avond, aangezien de receptie voort het eerst in de “nieuwe” kantine werd gehouden.

In 2015 gaat BSC Knights spelen op een nieuw veld ( voormalige voetbalvelden van VV Tolbert ). Een gedeelte van de kleedkamers zijn door veel vrijwilligers verbouwd tot de “nieuwe” kantine. De nieuwjaarsreceptie werd dus ook druk bezocht, omdat velen het resultaat wel wilden aanschouwen. De reacties waren zeer positief.

Zoals gewoonlijk werden ook de jaarlijkse prijzen uitgereikt. Allereerst kregen de Beeballers ( 5 t/m 9 jaar ) een diploma, waarna voor de resterende teams de diploma’s werden uitgereikt. Aan de hand van een scorelijst, die elke wedstrijd wordt bijgehouden, wordt bekeken wie het beste kan slaan, kan pitchen, kan verdedigen, de meeste punten binnenslaat, het beste in het veld is en de meeste mensen uit heeft gemaakt. Van elk team wordt vervolgens door de trainer/coaches een MVP ( most valuable player ) gekozen. Hierbij wordt, naast de scorelijst, ook gekeken naar hoe men de teamgenoten weet te motiveren, de positiviteit in en buiten het veld, respect voor tegenstander en scheidsrechters, 100% inzet op trainingen en wedstrijden.

De volgende leden werden MVP van hun team in 2014:

Pupillen: Elza Martens
Aspiranten: Lucas Vanca
Junioren: Rene Ekhart
Senioren 1: Peter ten Raa
Senioren 2: Duncan de Boer
Recreanten 1: Corina Wieringa
Recreanten 2: Jeanette van der Donk

Uiteindelijk werd pupil Elza Martens gekozen tot MVP van BSC Knights in 2014

 

Verder prijzen waren er voor:

Sander Vanca met de pechprijs. Hij heeft bijna het hele jaar niet kunnen spelen vanwege een knieblessure.
Jaydin Boerhoop werd rookie of the year ( beste nieuweling ).
Nanda Donkerbroek kreeg de “ga zo door prijs”. Nanda heeft in haar eerste jaar honkbal goede progressie gemaakt.

   
Back to top button