
Drachten/Leek – Een 31-jarige Leekster is afgelopen nacht aangehouden nadat deze automobilist tegen een geparkeerde auto was gebotst. Dit gebeurde in de nacht van woensdag op donderdag rond 00:30 uur op het Grietmansrecht, aldus 112Drachten.
Ambulance en politie zijn na de botsing ter plaatse gekomen om hulp te verlenen. Het ambulancepersoneel heeft de bestuurder gecontroleerd op letsel, vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig. De ter plaatse gekomen agenten hebben bij de bestuurder een speekseltest afgenomen. Nadat deze positief testte is de man aangehouden voor het rijden onder invloed van harddrugs. In de auto van de man trof de politie later ook nog meerdere soorten drugs aan.
Celstraf
De bestuurder is overgebracht naar het politiebureau en ingesloten voor verhoor. De man had ook nog een openstaande celstraf staan die hij nu moet uitzitten.
Foto’s: Srfotografie