
Westerkwartier – Dit jaar heeft de gemeente Westerkwartier een eigen plein op de Promotiedagen. Dit is dé kans voor Westerkwartierse bedrijven om zich te presenteren op een levendig en groen park midden op de beursvloer. Maak van deze unieke gelegenheid gebruik om uw onderneming in de schijnwerpers te zetten en uw netwerk uit te breiden!
Verhoog zichtbaarheid met een stand op het Westerkwartierplein
De gemeente biedt dit jaar verschillende mogelijkheden om uw bedrijf te promoten:
- Eigen Stand: Versterk uw aanwezigheid met een stand aan de rand van het plein. U kunt een eigen stand meenemen of er één huren.
- Kosten: €175,- per m²
- Truss stand: Presenteer uw bedrijf met een op maat gemaakte truss stand, inclusief gepersonaliseerd doek, plafonddoek, vloertegels en spotverlichting.
- Kosten: € 265,- per m²
- Complete stand: Kies voor een complete stand met wanden, vloertegels, spotverlichting, en je bedrijfsnaam op de frieslijst.
- € 195,- per m²
- LightBox: Laat uw bedrijf stralen met een LightBox in het hart van het plein. Deze verlichte wand van 1 x 2 meter is met een statafel en biedt ruimte voor eigen ontwerp.
- Kosten: €685,-
- LightBox XL: Maak indruk met een grotere LightBox XL, voorzien van een verlichte wand van 2 x 2 meter en een statafel. Ideaal voor een grotere presentatie van uw merk.
- Kosten: €1.150,-
* Bij de LightBoxes is het mogelijk om de ruimte te delen met een andere ondernemer.
Deelnemen?
Ga naar de website van promotiedagen.
Vragen?
Neem contact op met Bernice Antonides van team Economische Zaken via 06 25 56 28 56 of [email protected]