Leek – De derde editie van de PubQuiz bij EVA Evenementen in Leek boekt nu al een groot succes. De editie van zaterdag 4 oktober is al volledig uitverkocht, voor vrijdag 3 oktober zijn nog een beperkt aantal tafels beschikbaar.
Nog tickets voor 3 oktober
Voor liefhebbers van een gezellige quizavond is er nog een kans om deel te nemen aan de editie van vrijdag 3 oktober. Hiervoor zijn nog enkele tafels beschikbaar bij Station Rodenburg aan de Rodenburg 1B in Leek.
Programma en praktische informatie
De zaal opent om 20:00 uur, waarna om 20:30 uur de pubquiz begint. Deelnemers kunnen rekenen op vier rondes quiz, waarbij de drie beste teams prijzen winnen. Het arrangement voor €17,50 per persoon omvat:
- 4 rondes pubquiz
- Kaas- en worstplank
- 3 rondes warme snacks
Groepssamenstelling
Teams bestaan uit minimaal 4 tot maximaal 8 personen. Kleinere groepen worden door de organisatie samengesteld tot teams van minimaal 4 personen. Deelnemers die met specifieke personen in een team willen, kunnen dit aangeven bij de bestelling.
Groepen van exact 4 personen krijgen een eigen tafel, evenals groepen van 5 tot 8 personen. Bij volgeboekte 4-persoonstafels worden twee groepen van 4 aan één 8-persoonstafel geplaatst.
Kaartverkoop
Tickets zijn verkrijgbaar via EVA Evenementen. Voor de editie van 3 oktober geldt: vol is vol. Meer informatie vind je op de website van EVA Evenementen.