JYSK viert op 15 april opening nieuwe winkel in Leek

Leek – Op woensdag 15 april opent JYSK een nieuwe winkel in Leek, op de locatie aan het Groot Winkelplein waar voorheen Leen Bakker gevestigd was.

Nieuwe winkel volgens nieuwste concept
Met ruim 1.500 vierkante meter is het een van de grotere JYSK-vestigingen in de regio. De winkel wordt ingericht volgens het nieuwste concept, met een houtlook vloer, sfeervolle verlichting en drie voorbeeldkamers die de nieuwste trends en collecties tonen. Daarnaast komt er een uitgebreide matrasstudio waar bezoekers matrassen kunnen testen en deskundig advies ontvangen.

Extra ruimte voor buitencollectie
De vestiging in Leek krijgt een speciale ruimte met een eigen ingang voor de outdoorcollectie. Daar worden loungesets, tuintafels, stoelen en andere tuinartikelen gepresenteerd, aldus vestigingsverantwoordelijke Gert-Jan Poker.

Feestelijke opening met acties
Tijdens de openingsdag trakteert JYSK op koffie, koeken en muziek. Wie voor minimaal 25 euro aan producten koopt, ontvangt 10 euro korting. De hele openingsweek zijn er speciale aanbiedingen met kortingen tot 70 procent.

Onderdeel van bredere uitbreiding
De opening in Leek maakt deel uit van een bredere uitbreiding waarbij JYSK meerdere voormalige Leen Bakker-locaties overneemt, waaronder in Veendam, Meppel, Zierikzee en Amsterdam. Daarmee komt het totaal aantal JYSK-winkels in Nederland op 109.

Lees ook: Leen Bakker in Leek gaat sluiten en JYSK opent nieuwe vestiging

Foto: InfoLeek

   
Back to top button