
Marum – Op de A7 bij Marum heeft zondagavond een eenzijdig ongeval plaatsgevonden ter hoogte van Trimunt. Een automobilist raakte met zijn voertuig eerst in de middenberm en botste vervolgens tegen de vangrail langs de vluchtstrook, waarna de auto opnieuw in de middengeleider terechtkwam.
Het voertuig raakte hierbij dusdanig beschadigd dat het moest worden afgesleept. Ambulancepersoneel kwam ter plaatse en heeft de bestuurder gecontroleerd. De bestuurder hoefde uiteindelijk niet mee naar het ziekenhuis.
De politie en Rijkswaterstaat zetten de rijbaan tijdelijk af om de hulpverlening en bergingswerkzaamheden veilig te laten verlopen. Hierdoor ontstond een kleine file op de A7. Een berger heeft het zwaar beschadigde voertuig vervolgens afgesleept.
Foto’s: Infoleek.nl















