
Midwolde – De politie heeft zaterdagavond een alcoholcontrole uitgevoerd op de Midwolderweg in Midwolde. Automobilisten die vanaf de A7 kwamen en richting Leek reden, werden door agenten over de busbaan geleid en moesten daar een blaastest afleggen.
Controle sinds begin van de avond
De politie was vanaf ongeveer 19.15 uur aanwezig op de locatie. Alle voertuigen werden uit het verkeer gehaald, waarna bestuurders werden gecontroleerd op het gebruik van alcohol.
Twee personen aangehouden
Tijdens de controle zijn twee personen aangehouden op verdenking van het rijden onder invloed van alcohol. De eerste aangehouden bestuurder is meegenomen naar het politiebureau voor een verdere ademanalyse. Daar bleek de bestuurder uiteindelijk net onder de maximaal toegestane grens te zitten, waarna de persoon weer werd heengezonden.
Later werd tijdens de controle een tweede bestuurder aangehouden. Deze bleek boven de maximale grens te zitten qua alcohol promillage waarvoor het rijbewijs is ingevoerd. Daarnaast beschikte deze bestuurder niet over het juiste categorie rijbewijs. Daarvoor is een proces verbaal uitgeschreven.
Foto’s: Sven Loer/InfoLeek.nl





















