
Leek – Matthijs van Nieuwkerk is deze zomer samen met de Sven Hammond Big Band op tournee door Nederland. De concertreeks ‘Feelin’ Alright’ doet op zaterdag 9 augustus halt bij Podium Nienoord in Leek en begint rond 20:30 uur.
De tour loopt van 5 juli tot en met 12 september en voert langs verschillende openluchttheaters in het land. Ook Nico Dijkshoorn, dichter, zanger en gitarist, is onderdeel van de show.
Goede samenwerking
Het evenement wordt gepresenteerd door DAMM Management & Events. Volgens organisator Sven Figee gaat het om “vuurwerk en swingende en positieve vibes”. Van Nieuwkerk zegt over de samenwerking: “Sven is the best. Ik heb hem en de band gemist.”
Tickets voor deze muzikale avond in Leek vind je hier. Meer informatie is te vinden op de website van Podium Nienoord.
