Gezellig en drukke tafeltennis competitiedag voor de jeugd van Talero

Leek – De tafeltennissers van Talero 2: Tieme Riemer en Tijn Huizingh hebben hun eerste thuiswedstrijd in de Rodenburghal gespeeld.

Tegenstanders Reflex 2 en Dedemsvaart 2 bleken net ietsje te sterk. Toch wisten onze mannen enkele games binnen te halen. Tegen Lynn van Dedemsvaart wist Tijn knap een game te pakken met 11-3. Tieme won zelfs 2 games van deze dame met 11-5 en 11-6 en won hiermee zelfs een set! De mannen van Reflex waren voor Tieme een maatje te groot.

Tijn won tegen Hilion van Reflex knap een game met 11-8. De beslissende game verloor hij na een spannende strijd maar net met 12-14. Met zes teams uit het Noorden was het al met al een drukke, sportieve en voornamelijk heel gezellige tafeltennisdag in de Rodenburghal in Leek.

Altijd direct op de hoogte van het laatste nieuws?
Volg InfoLeek dan ook via WhatsApp en/of Telegram.

   
Back to top button